partnerzy


Firma Commax powstała w 1968 roku pod pierwotną nazwą JoongAng Electronics Co. Od samego początku misją firmy było stać się największym eksporterem domofonów. W dniu dzisiejszym produkty marki COMMAX można nabyć w ponad 100 krajach na całym świecie. W 1993 roku COMMAX jako pierwsza firma na świecie spełniła surowe wymagania techniczne i otrzymała certyfikat UL i TUV na swoje produkty z dziedziny wideodomofonów. Zróżnicowane wzornictwo, nowoczesne rozwiązania techniczne i stabilna sytuacja na rynku zostały docenione przez wiele ośrodków i w dniu dzisiejszym firma COMMAX może poszczycić się wieloma nagrodami i certyfikatami.

Firma Miwi-Urmet Sp. z o.o. jest liderem w zakresie dystrybucji oraz produkcji nowoczesnych systemów zabezpieczeń osób i mienia. Bogata oferta produktów obejmuje m.in. systemy domofonowe i widedomofonowe, telewizję przemysłową, systemy alarmowe, kontrolę dostępu oraz automatykę bram. W ramach swojej działalności Miwi-Urmet zajmuje się również szkoleniami instalatorów oraz propagowaniem nowoczesnej wiedzy technicznej.

Firma ACO została założona w 1996 roku w Poznaniu jako firma produkująca urządzenia elektroniczne. Obecnie firma ACO jest jednym z wiodących w Polsce producentów central domofonowych do budownictwa wielorodzinnego. CDN to jedne z najnowocześniejszych urządzeń domofonowych i videodomofonowych dostępnych na naszym rynku.

PROEL to firma projektująca i produkująca urządzenia elektroniczne. Założona została przez Pawła Goławskiego i Zbigniewa Pisarka w 1991 roku. PROEL specjalizuje się w systemach domofonowych przeznaczonych zarówno do budynków wielorodzinnych, jak i do domów wolnostojących, jednakże główny nacisk położony jest na budownictwo wielorodzinne.